Урок доброти: малечу вчили піклуватися про пернатих. Фото

«Пташки – наші маленькі друзі, посланці небес і символи миру. Ми повинні піклуватися про них, допомагати тоді, коли вони самі не можуть про себе подбати», - з такими словами звернулися вихователі ДНЗ №13 Парубець Н.Г., Колесник А.В.

«Пташки – наші маленькі друзі, посланці небес і символи миру. Ми повинні піклуватися про них, допомагати тоді, коли вони самі не можуть про себе подбати», -  з такими словами звернулися вихователі ДНЗ №13 Парубець Н.Г., Колесник А.В., Гнітій Л.О., Вергун І.А.  до дошкільнят, які  прийшли на майданчики з годівничками.

Наше завдання – піклуватися про братів наших менших. Птахи, які зимують у нас, дуже потребують допомоги. А ми разом з дітками плануємо провести спостереження за пернатими, які прилітатимуть до годівниць,  простежимо особливості поведінки птахів та їх харчування. А усвідомлення та розуміння значення допомоги зимуючим птахам шляхом виготовлення і встановлення годівничок, будиночків для них формує у підростаючого покоління позитивне екологічне мислення, розвиває кращі риси характеру, зокрема доброчинність, турботу про «братів наших менших».
 
Годівнички для птахів – прості «споруди», і   вони у нас   різні!  Помилуйтеся. Головне, щоб було куди насипати корм і захистити його від снігу, вітру та дощу. Найпростіші годівниці   зроблені з картонної коробки з-під цукерок,   пакету від соку, бляшаної чи скляної банки, пластикової пляшки тощо. Такі годівнички виготовили наші  батьки і вихователі разом зі своїми дітьми. Ми повісили  ці  яскраві будиночки  на деревах в садочку.

Пригощайтеся, любі наші пернаті друзі, ми будемо цілу зиму вас годувати, а ви по весні захистите наш садочок від шкідників і заспіваєте на радість всім нам.

Завідувач ДНЗ №13 Н. М. Примушко