Як у ННВК №16 "Престиж" святкували Андріївські вечорниці

Доброю традицією стало в ННВК №16 "Престиж" святкувати Андріївські вечорниці, адже з давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові


Доброю традицією стало в ННВК №16 "Престиж" святкувати Андріївські вечорниці, адже з давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини повертається до традицій свого народу.

День Андрія Первозванного — найцікавіший. Від нього вiє чарівною староукраїнською стихією. У ніч на Андрія дівчата ворожать. Може, не зовсім щиро, та все ж десь там, глибоко в душі, дівчина вірить, що Андрієва ніч допоможе їй пізнати свою долю: дізнатися, чи вийде заміж, а чи доведеться знову дівувати цілий рік.

Учора, 12 грудня, за допомогою учнів 8-х класів та їхніх класних керівників Ільченко В.П. та Овдієнко Т.В. "ожили" вечорниці в ніч на Андрія, a ігри, забави нагадали молодість наших предків.

mynizhyn.com за інформацією Управління освіти Ніжинської міської ради