Питання про виділення депутатам коштів ще будуть вивчати

На бюджетній комісії сьогодні, 16 грудня, секретар ради Валерій Салогуб презентував проект рішення про виділення депутатам міськради у наступному році грошей на виконання доручень виборців. Валерій Володимирович наголосив


На бюджетній комісії сьогодні, 16 грудня, секретар ради Валерій Салогуб презентував проект рішення про  виділення депутатам міськради у наступному році грошей на виконання доручень виборців. Валерій Володимирович наголосив, що ініціатори такої пропозиції – група депутатів.

Нагадаємо: на сьогоднішній день у Ніжинській міській раді працює  36 депутатів.

Подібна програма вже діє в Прилуках та Чернігові. Суть її в тому, що депутат поквартально отримує 
на руки певну суму коштів й надає або матеріальну допомогу виборцям, або вкладає їх у покращення благоустрою населеного пункту.

Кошти  матимуть цільове призначення і виділятимуть їх з міського бюджету.

Цю тему підіймали ще на недавньому сесійному засіданні, тоді, між іншим, було зазначено, що хтось із депутатів за час каденції на своєму виборчому окрузі зробив чимало, а хтось – жодної справи. От і сьогодні пропозиція викликала різні думки.

Так, Констянтин Смалій зазначив: "Ідея непогана, але по місту і так існує багато проблем з коштами. От якби усі ці кошти спрямувати на якесь конкретне вирішення питання, то було б більше користі". 

Андрій Гомоляко назвав виділення коштів депутатам недоцільним. 

Депутат Юрій Хоменко зауважив, що питання потрібно довивчити і розглянути  разом з міським головою та головами фракцій. Пропозицію підтримали. 

Валентина Пильник