«Груднева музична Фієста» у Гоголевому виші. Фото і відео

Зима – це казкова атмосфера, простір сповнений передчуттями свята та чудес. Саме зимою серце прагне дива та естетичної краси. Що, як не музика, пробуджує в людських серцях найкраще, світле й незабутнє


Зима – це казкова атмосфера, простір сповнений передчуттями свята та чудес. Саме зимою серце прагне дива та естетичної краси. Що, як не музика, пробуджує в людських серцях найкраще, світле й незабутнє, що, як не спів, втамує спрагу по істинному щастю?

16 грудня у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася яскрава музична подія – «Груднева музична Фієста». Авторський проект Людмили Шумської - професора, лауреата Міжнародних конкурсів та фестивалів, зібрав в стінах Гоголевого вишу прекрасні творчі колективи та поціновувачів хорового мистецтва.

Повідомляє mynizhyn.com.

Спеціально запрошеними гостями заходу були: ніжинський міський голова Анатолій Лінник, ректор Ніжинського університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко та директор Ніжинського коледжу Культури і мистецтв Володимир Дорохін.

Розпочав захід знаний в Україні та за кордоном Молодіжний хор «Світич» з увертюрою М. Леонтовича «Щедрик». Треба зазначити, що дана композиція відразу подарувала присутнім позитивний та святковий настрій, слухаючи її серце наповнювалося теплом та любов’ю. Під диригуванням Людмили Шумської та Людмили Костенко та акомпанемент Галини Брюзгіної Молодіжним хором «Світич» були виконані ще декілька емоційних та запальних композицій!

Кожне свято не можливе без подарунків та вітань. 12 грудня Людмила Шумська відсвяткувала своє день народження, тому учасники Молодіжного хору «Світич» та глядачі щиро вітали іменинницю квітами та аплодисментами. Також міським головою були  вручені почесні дипломи від виконавчого комітету Ніжинської міської ради за популяризацію національного хорового та оркестрового мистецтва, відродження та примноження надбань культурної спадщини українського народу, розвиток музично-просвітницьких традицій міста Ніжина, високий художній рівень виконавства під час виступу на «Ніжин-Музфест-2019».Продовжили вечір вихованці хору молодших класів «Соняшник» Школи мистецтв при «Ніжинському коледжі культури і мистецтв» імені Марії Заньковецької під керівництвом диригента Марини Батрак та концертмейстера Наталії Опанасенко. Яскраві композиції юних музикантів не залишили байдужим жодного слухача!

Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів Зразковий хор «Сяйво» Ніжинської дитячої музичної школи виконав досить чуттєві композиції на високому професійному рівні, що є результатом спільної титанічної роботи художнього керівника, заслуженого працівника культури України Сергія Голуба, концертмейстера Ольги Синельнікової та виконавців!

Заключною родзинкою хорового співу в цей вечір став Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів Академічний хор Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М. Заньковецької. Керівники хору – кандидат мистецтвознавства, доцент Любов Дорохіна, викладач вищої категорії Ірина Могильна, концертмейстер Ганна Єрмак та вихованці хору підготували для присутніх ряд жвавих та запальних композицій. Мабуть кожен в залі прагнув станцювати під час виконання композиції «Сіяхамба» Едріса Ван Тондера!

Експресивним та сильним був фінал «Грудневої музичної Фієсти». Зведений Оркестр народних інструментів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької під диригуванням Миколи Шумського, як завжди сильно завершив святковий вечір виконавши ряд прекрасних та знаних творів!

Лілія Журко, фото автора
Відео 
mynizhyn.com