Довірливий ніжинець перерахував шахраям 13 тисяч гривень

Протягом останнього часу Ніжинський відділ поліції отримує повідомлення про шахрайство, яке не вражає новизною приводу видурювання грошей, проте вражає рівнем довірливості громадян та їх вірою у дива


Протягом останнього часу Ніжинський відділ поліції отримує повідомлення про шахрайство, яке не вражає новизною приводу видурювання грошей, проте вражає рівнем довірливості громадян та їх вірою у дива.

Про це на щотижневій оперативній нараді розповіла начальник Сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко.

Для прикладу: 18 грудня до поліції звернувся 46-річний місцевий житель та розповів, що йому на мобільний телефон прийшла смс про грандіозний грошовий приз у розмірі 150 тис. грн.

Для вирішення всіх питань був зазначений номер телефону, подзвонивши на який чоловіка попросили заплатити певну суму, нібито як компенсацію податків. Чоловік слухняно перерахував на раніше невідомий рахунок абсолютно незнайомої йому людини гроші. Більше того, Робив це три дні поспіль! Всього чоловік поповнив рахунок шахраїв на 13 тис. грн., аж поки зрозумів, що виграшу ніякого немає, одні збитки.

Інший варіант телефонного шахрайства з яким ми стикнулися на практиці,  дуже схожий: ви виграли автомобіль. Необхідно сплатити відсоток від його вартості для оформлення паперів, але зробити це треба негайно,бо як ні – виграш перейде іншому щасливчику.

Пам’ятайте про те, що будь-яку інформацію необхідно ретельно перевіряти. Не будьте надто довірливі. 

Фото з мережі