Новорічна казка-мюзикл від випускників Ніжинської дитячої хореографічної школи

«Талановита людина має хист до всього!» - довели випускники Ніжинської дитячої хореографічної школи. 23 та 24 грудня в студії «РИТМ» випускники хореографічної школи, під керівництвом викладача Марини Шматок

«Талановита людина має хист до всього!» - довели випускники Ніжинської дитячої хореографічної школи.
 
23 та 24 грудня в студії «РИТМ» випускники хореографічної школи, під керівництвом викладача Марини Шматок, провели чотири вистави для маленьких ніжинців, учнів початкових класів НДХШ!!
 
Треба зазначити, новорічна казка-мюзикл «Бременські музиканти» захоплювала не лише професійною грою юних акторів, а і яскравістю сюжету та майстерно підібраними костюмами!
 
Юна принцеса нудьгує в палаці та мріє про возз’єднання зі своїм коханим трубадуром. В той час її батько – король, планує вийти зі скрутного фінансового становища за допомогою весілля доньки з заможним нареченим. Для «гостроти» сюжетної лінії на арені з’являються грабіжники-викрадачі, що намагаються нажитися статками «заможного» короля.
 
Визволення короля бременськими музикантами не приносить покращення в стосунки трубадура та монарха і король продовжує сватати доньку за заморських принців. Крапку в усьому цьому ставить новорічне диво, що має завжди перемагати за кожним казковим сюжетом!
 
Запальні пісні, професійна хореографія та неймовірна харизма акторів били ключем всі показові дні!
 
Класична оповідка про «конфлікт поколінь», справжню любов та переможне добро сподобалася не лише малечі, а й дорослим, які завзято переживали та емоційно реагували на всі перипетії сюжету!
 
Свято відбулося за підтримки директора Ніжинської дитячої хореографічної школи,  заслуженого працівника культури  України - Тимошенко Галини Львівни.
 
Безпосередню участь у постановці вистави взяли викладачі - хореографи: Яцина Ігор Віталійович , Ганага Алла Георгіївна, Даценко Ольга Олександрівна; звукорежисер - Савич Олександр Вікторович. Випускники 2020 року, приміщення АБТ "Ритм", вистава для учнів (усіх класів).
Лілія Журко, фото автора