Розпочалось фінальне голосування за бренд для Ніжина: долучайтесь!

29 грудня відбулося засідання Оргкомітету на визначення розробника бренду та брендбуку для міста Ніжина. На ІІІ етап Конкурсу було подано три доповнені роботи з чотирьох, оскільки один із учасників відмовився від подальшої участі в Конкурсі за власним бажанням. Члени Оргкомітету


29 грудня відбулося засідання Оргкомітету на визначення розробника бренду та брендбуку для міста Ніжина. На ІІІ етап Конкурсу було подано три доповнені роботи з чотирьох, оскільки один із учасників відмовився від подальшої участі в Конкурсі за власним бажанням. Члени Оргкомітету ознайомилися з роботами та підтримали три роботи, що увійшли до фіналу Конкурсу та вже виставлені для інтернет голосування мешканцями міста.

За умовами Конкурсу роботи у фіналі оцінюються членами Оргкомітету та збирають голоси ніжинців у інтернет-опитуванні. Переможцем конкурсу стане робота, яка отримає максимальну підсумкову кількість балів за результатами оцінки Оргкомітету та інтернет-опитування. Кожен охочий зможе детально познайомитися з роботами-фіналістами та проголосувати за бренд Ніжина з 1 січня по 1 лютого 2020 року.


На голосування виставлені такі роботи:

Робота №1Робота №2Робота №3Детальніше з  роботами можна ознайомитись в анкеті для голосування.