"Коляда вже на порозі!", – ніжинські дошкільнята сповіщають про наближення Різдва

… І знову, як багато століть тому звучать Різдвяні, посівальні мелодії. Від господи до господи, від родини до родини вирушає гурт маленьких колядників ДНЗ №13 «Берізка», які сповіщають про наближення Різдвяного торжества, бажають рідним та


… І знову, як багато століть тому звучать Різдвяні, посівальні мелодії.

Від господи до господи, від родини до родини вирушає гурт маленьких колядників ДНЗ №13 «Берізка», які сповіщають про наближення Різдвяного торжества, бажають рідним та близьким многая літа, щастя, здоров’я, злагоди і достатку. Яка ж радість вслухатися в веселий передзвін мальовничого Вертепу, розглянути детально кожну фігурку, кожну річ і в садочку, і Величний Святковий Вертеп на площі рідного міста. І сюди сьогодні старші дошкільнята завітали, щоб помилуватися неповторною красою.

Неодмінною прикметою Різдвяних свят є прославлення народження Святого Дитяти, пошани до родини, яка збирається за одним столом, як і наші дошкільнята, що дочекалися спільної святкової вечері у садочку.

«Свят-вечір виховує в дітей щирі патріотичні почуття, єдність духовних устремлінь, прищеплює любов до народних звичаїв, національної культури українського народу», - переконані творчі садівниці, чарівна ведуча Гнітій Л.О. та вихователі Божок Т.Г., Мархель І.В., Брикаліна Н.М., Бабич А.В.. А виготовила незвичайний Святковий Вертеп народна майстриня Світлана Старостенко, старанно вигаптувала найдрібніші деталі.

Шедеври зимових святок – колядки, звучали сьогодні як ніколи урочисто з світлими побажаннями. Гостинність українців завжди викликала захоплення і вдячність, як вияв щедрості і взаєморозуміння. У садочку сьогодні і святковий стіл накрили, ще й кутею пригостилися із смачним духмяним узваром. Свято розпочалося!

Колядуйте з нами, колядуйте на щастя, на здоров’я, на радість нашого роду і народу!
Христос Рождається! Славімо його!

Завідувач ДНЗ №13 "Берізка" Наталія Примушко