1,5 мільйона гривень витратять на технічне оснащення Ніжинського пологового будинку

Нещодавно пологовий будинок у Ніжині отримав нове медичне обладнання. Серед приладів: дефібрилятор – апарат, призначений для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця


Нещодавно пологовий будинок у Ніжині отримав нове медичне обладнання. Серед приладів: дефібрилятор – апарат, призначений для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків; білітест - вимірювальний прилад для об'єктивної оцінки ступеня гіпербілірубінемії у новонароджених дітей; фетальний монітор -  засіб діагностики стану плода в утробі матері; інструменти для лапароскопу, що розширить спектр лапароскопічних хірургічних операцій. Обладнання придбали за кошти міського бюджету. 

В бюджеті на 2020 рік для пологового будинку передбачено 1,5 млн грн, які будуть використані на придбання необхідного медичного обладнання.

"В Ніжині повинні надаватись якісні медичні послуги. Ніжинці та гості нашого міста, щоб отримати необхідну медичну допомогу, не повинні їхати за його межі", - зазначив ніжинський міський голова Анатолій Лінник. 

Офіс Реформ при Чернігівському РВ АМУ