Як у Ніжині рослини реагують на аномально теплу зиму. Фото

У Ніжині не то осінь, не то рання весна. Зимою і не пахне. Люди частіше скаржаться на погане самопочуття, діти і дорослі сумують за зимовими розвагами та снігом. Аномально тепла зима спостерігаються і серед рослин


У Ніжині не то осінь, не то рання весна. Зимою і не пахне. Люди частіше скаржаться на погане самопочуття, діти і дорослі сумують за зимовими розвагами та снігом. Тепла зима провокує аномалії і серед рослин. 

Так, у Ніжині в квітниках починають пробиватися нарциси, кущі троянд випускають нові пагінці, у сирені наливаються бруньки. Ніжинські дачки і мешканці приватних домогосподарст фіксують і інші явища розпускання рослин, які притаманні весні. На подвір'ях у Ніжині зеленіє трава.

За  даними sinoptik.ua, в найближчі дні у Ніжині буде також похмура погода без опадів, лише з 21-23 січня обіцяють сніг. Пониження температури максимум до -4 С. 

За даними gismeteo.ua дощ і сніг у Ніжині прогнозують з 21 січня по 1 лютого. Пониження температури до -7 С на 24 січня. На перші три дні лютого прогнозують мороз до - 12 С.
Цієї зими синоптики постійно фіксують рекордно теплу температуру. Таке і раніше бувало, але настільки глобально і відчутно погода ще не змінювалась. Розмови про глобальне потепління вже не просто казочки, це наша реальність, це не просто слова чи "стурбованість" міжнародної спільноти, його наслідки ми відчуваємо вже зараз.

Наталія Нікітіна