Чоловік збував ніжинцям амфетамін

Апеляційний суд підтвердив обґрунтованість правової позиції прокурора та засудив обвинуваченого за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів до більш суворої міри покарання у вигляді 6 років


Апеляційний суд підтвердив обґрунтованість правової позиції прокурора та засудив обвинуваченого за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів до більш суворої міри покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомляє chrg.gp.gov.ua.

Таке рішення апеляційний суд прийняв виходячи з доводів апеляційної скарги заступника прокурора області, в якій сторона обвинувачення звернула увагу суду на ступінь тяжкості скоєних злочинів, їх суспільну небезпечність та виправдану м’якість призначеного покарання судом першої інстанції.

Згідно обвинувачення, визнаного судом доведеним, зловмисник придбав психотропну речовину – амфетамін та в подальшому, переслідуючи мету особистого збагачення, збував мешканцям м. Ніжин. Частину психотропної речовини зберігав за місцем свого проживання для власних потреб.

Вирок набрав законної сили.

mynizhyn.com за інформацією прес-служби прокуратури Чернігівської області
Фото з мережі