За кілька днів Остер перетвориться на струмок

Комісія в складі спеціалістів Ніжинського міжрайонного управління водного господарства прийняла рішення провести консервацію гідротехнічної споруди, а саме підняття запірно-регулюючого механізму руслового шлюзу


Комісія в складі спеціалістів Ніжинського міжрайонного управління водного господарства прийняла рішення провести консервацію гідротехнічної споруди, а саме: підняття запірно-регулюючого механізму руслового шлюзу №15, що розташований по вулиці Коцюбинського, неподалік ЗОШ №5, повідомляє nizhynnews.com.

27 січня були виконані роботи відповідно до «Правил технічної експлуатації меліоративних систем», у зв’язку із завершенням вегетаційного періоду та з метою забезпечення підготовки водогосподарських об’єктів і систем до роботи в зимовий період.

Дві доби знадобиться, аби річка втратила свою повноводність. На момент відкриття шлюзу рівень води у Острі сягав 200 см від порогу споруди. На даний момент шлюз відкрили на 10 см.

Нагадаємо, що закрили шлюз у березні минулого року. Тоді Остер стрімко почав набирати воду, і  за кілька діб річка наповнилася водою на 100 см.

Вікторія Коломійченко