Мокрий сніг і сильний вітер: що робиться у Ніжині. Фото

Жителів Чернігівщини попереджають про небезпечне метеорологічне явище. За даними Чернігівського обласного центру з гідрометеорології 30 січня по м. Чернігову та місцями по області очікується значний


Жителів Чернігівщини попереджають про небезпечне метеорологічне явище. За даними Чернігівського обласного центру з гідрометеорології 30 січня по м. Чернігову та місцями по області очікується значний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, вдень посилення вітру до 15-20 м/с.

Повідомляє mynizhyn.com.

У Ніжині погода почала погіршуватись ще увечері 29 січня. Дощ змінив лапатий сніг. Вже сьогодні, 30 січня, вранці все місто засипало декількасантиметровим шаром снігу. Сильний вітер збиває з дерев зледенілий сніг, який падає на перехожих і автомобілі.

Зараз на вулиці від 0 до +1 С. На дорогах "каша". Центральні вулиці більш-менш встигли прочистити, а там, де не курсують автобуси, взагалі нечищено.

Через таку вітряну погоду по місту спостерігаються перебої зі світлом.

За даними sinoptik.ua мокрий сніг прогнозують ще на 31 січня, температура до -2 С. В неділю, 2 лютого, до +6 і дощ.За даними gismeteo.ua майже весь лютий буде триматись плюсова температура.