Ніжинська письменниця - лауреат престижної Міжнародної літературної премії

Відомі українські письменники стали нині лауреатами Міжнародної літературної премії імені Антуана де Сент-Екзюпері (Франція-Німеччина) – за визначну творчу діяльність. Фундатори почесної


Відомі українські письменники стали нині лауреатами Міжнародної літературної премії імені Антуана де Сент-Екзюпері (Франція-Німеччина) – за визначну творчу діяльність.

Фундатори почесної нагороди: асоціація діячів літератури, мистецтв і культури «Глорія» (Німеччина) та її представництво у Франції «Глорія – Ліон», і Міжнародна Академія «ЛІК» (під керівництвом Олени Ананьєвої, письменниці, журналіста й мистецтвознавця).

Повідомляє sknews.net.

За поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка об’єднує письменників, перекладачів і науковців із 55 країн (президент – Сергій Дзюба), нагороди 2020 року отримали: поет, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Василь Голобородько, поетеса та прозаїк Антонія Цвід (м. Київ), прозаїк і перекладач Тетяна Сидоренко (м. Ніжин Чернігівської обл.), та відомий польський поет і перекладач, справжній друг України, популяризатор сучасної української літератури в Польщі Войцех Пестка.

Тетяна Марченко журналіст Ніжин Сіti поцікавилась у Тетяни Сидоренко де її застала ця звістка, та що для неї означає нагорода. «Новина застала прямо у фейсбуці. Я ще не оговталася від радісного шоку. Ця нагорода – велика радість для моєї сім’ї та моїх друзів. Для мене – це ще й визнання моєї творчості як такої, яка може бути належно оцінена. Я є членом Міжнародної Мистецької Академії. Саме від Академії було подання моєї кандидатури в числі інших письменників з України: Василя Голобородька та Антонія Цвід.», – прокоментувала пані Тетяна.

Лауреатами стали також письменники Софія Оранська (Франція, м. Париж), Світлана Діон (Іспанія, м. Мадрид) і Вадим Федоров (Чехія, м. Прага).

Щиро вітаємо достойних лауреатів почесної нагороди!

За матеріалами Олега Гончаренко,
письменника, перекладача, прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України