Як на Ніжинщині виховують патріотичну молодь. Фото

З 8 по 9 лютого 2020 року в с. Мала Кошелівка Ніжинського району відбувся історичний семінар-тренінг «Воїн нації», присвячений українському герою Степану Бандері. Насичена програма заходу


З 8 по 9 лютого 2020 року в с. Мала Кошелівка Ніжинського району відбувся історичний семінар-тренінг «Воїн нації», присвячений українському герою Степану Бандері.

Насичена програма заходу складалася з історичних презентацій, мистецьких виступів, спортивних, військових та медичних дисциплін.

Близько 40 учасників, молодь допризовного віку, з Чернігівської та Київської областей, навчалася надавати допомогу при травмах, переохолодженні, проходили заняття з культури поводження зі зброєю, самооборони, відпрацьовували влучність при стрільбі з пневматики.

Представник громадської організації «Чорні запорожці» з м. Києва, учасник російсько-української війни, Василь Ільчишин представив цікаві факти та відеоматеріали з біографії Степана Бандери та інших борців за українську державність. Василь Жованик, майстер традиційних народних інструментів, виконав кобзарські пісні. Також дітям презентували фільм «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво».

За матеріалами dsms.cg.gov.ua 
Фото ГО "Дозір "Крук"