Ніжинцям пропонують взяти участь у відеофлешмобі. Найкращі відео покажуть на TV

Представництво ЄС в Україні запрошує взяти участь у відеофлешмобі «Україна та Європа: прямуємо разом». Цей флешмоб є частиною інформаційної кампанії Представництва ЄС в Україні


Представництво ЄС в Україні запрошує взяти участь у відеофлешмобі «Україна та Європа: прямуємо разом». Цей флешмоб є частиною інформаційної кампанії Представництва ЄС в Україні. Його мета – сприяти розбудові плідних відносин між Україною та ЄС і поширенню європейських цінностей.

Аби взяти участь у флешмобі, необхідно:

1. Зняти коротке відео на тему «Україна та Європа: прямуємо разом», у якому розповісти про власне бачення України у європейському просторі, майбутнє відносин Україна-ЄС або про те, як Ви популяризуєте європейські цінності та європейський спосіб життя у Вашому місті тощо.

2. Перевірити, аби відео відповідало технічним вимогам:

- Тривалість: максимум 1 хвилина – для Instagram, 2 хвилини – для Facebook.
- Будь-який спосіб зйомки: смартфон, фото- чи відеокамера.
- Хороша якість відео вітається.
- Бажаною мовою є українська.

3. Опублікувати відео в Facebook та/або Instagram:

- Розмістити ролик на особистій сторінці або на сторінці організації, яку ви представляєте.
- Поставити хештег #ЄвропаЦеЯ.
- Позначити сторінку Представництва ЄС в Україні (Facebook – @EUDelegationUkraine, Instagram – @euinua).

4. Заповнити анкету учасника флешмобу за посиланням http://bit.ly/EU_flashmob та завантажити ролик на файлообмінник (Google Drive, Dropbox, OneDrive, WeTransfer, Fex.Net, DropMeFiles тощо).

Найкращі відеороботи будуть об’єднані в ролик від Представництва ЄС, який покажуть на українських телеканалах наприкінці року.

Крім того, автори відео зможуть взяти участь у Фестивалі регіонального кіно, який відбудеться 16 березня у Києві. Цей фестиваль об’єднає авторів роликів із Чернігівської, Житомирської, Київської та Сумської областей. Там учасники зможуть презентувати власні відео, а також ознайомитися із роботами інших учасників. 

За деталями, будь ласка, звертайтеся до Аліси Тягун, тел. +38(095)726-54-66, atiagun@internews.ua, або до Станіслава Королькова, тел. +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua.