Як на Ніжинщині безробітним допомагають започаткувати власну справу

18 лютого у Ніжинській міськрайонній філії ЧОЦЗ працювала комісія з питань виплати ОВДБ для зайняття підприємницькою діяльністю. Двоє безробітних - Юлія Черпіта та Петро Гавриленко подали


18 лютого у Ніжинській міськрайонній філії ЧОЦЗ працювала комісія з питань виплати ОВДБ для зайняття підприємницькою діяльністю.

Двоє безробітних - Юлія Черпіта та Петро Гавриленко подали на розгляд комісії свої бізнес-плани. Юлія має економічну освіту, працювала за фахом, тепер вирішила започаткувати власну справу - відкрити перукарню у Вертіївці. А це вже не тільки самозайнятість, а й додаткові робочі місця, бо планує взяти на роботу перукаря та манікюрницю. 

Петро теж має економічну освіту, але життя склалося інакше - 4 роки у зоні бойових дій. А бізнес-план - то реалізація захоплення комп"ютерами - "Ремонт цифрової техніки". 

Бізнес-плани добре розраховані, реальні. Тому і рішення комісії позитивне. На завершення обговорення член комісії, начальник відділу економіки виконкому Ніжинської міської ради Тетяна Гавриш запросила обох взяти участь у семінарі з питань реалізації державної програми "Доступні кредити5-7-9 %", який відбудеться у Ніжині 20 лютого.

Читайте також: Підприємців Ніжина запрошують на безкоштовний семінар