У Ніжинській міськлікарні – перша підозрювана на коронавірус

На Чернігівщині – перша підозрювана із захворюванням на коронавірус. Про це сказав голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко. За його словами, півгодини тому до Ніжинської міської лікарні бригада екстреної медичної допомоги доставила


На Чернігівщині – перша підозрювана із захворюванням на коронавірус. Про це сказав голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко.

За його словами, півгодини тому до Ніжинської міської лікарні бригада екстреної медичної допомоги доставила жінку 38 років із симптомами ГРВІ, у тому числі температурою, утрудненим диханням.

За наявною інформацією, вона нещодавно повернулась із Італії.

«Лікарі здійснюють всі заходи згідно затвердженого алгоритму дій. Здійснено забір аналізів, які направлено до референс-лабораторії у м.Києві для проведення тесту на COVID-19. Пацієнтку ізольовано у бокс інфекційного відділення. Надається необхідна допомога. Проведена оперативна нарада за участі керівництва ОДА, Управління охорони здоров'я, Національної поліції, Лабораторного центра МОЗ в Чернігівській області. Всіма службами області проводяться відповідні заходи для протидії поширенню коронавірусу. В області для забезпечення лікування інфекційних хворих функціонує 15 інфекційних відділень на 427 ліжок», - сказав Прокопенко.

Джерело
suspilne.media