Зухвалий крадій обікрав Ніжинський будинок-інтернат

Ніжинською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом таємного викрадення чужого майна (ч. 1 ст. 185 КК України) з території Ніжинського будинку-інтернату. Повідомляє mynizhyn.com. Подія сталася цього місяця. Зухвалий мешканець м. Ніжина


Ніжинською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом таємного викрадення чужого майна (ч. 1 ст. 185 КК України) з території Ніжинського будинку-інтернату. 

Повідомляє mynizhyn.com.

Подія сталася цього місяця. Зухвалий мешканець м. Ніжина, якому виповнився 61 рік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння,  без докорів совісті, з метою вчинення крадіжки,  зайшов на територію Ніжинського дитячого будинку-інтернату де з клумби, задля продажу та отримання особистої матеріальної вигоди викрав 5 кущів троянд.  Проте далеко останньому з викраденим втекти не вдалося, оскільки він був затриманий працівниками будинку інтернату. 

Викрадені кущі троянд повернуті, а крадія наразі чекає покарання за ч. 1 ст. 185 КК України, найсуворіше з якого позбавлення волі до трьох років.