12 років злочинець переховувався в Ніжині

У вересні 2008 році у російському Курську на день міста підозрюваний разом зі спільником вночі зґвалтував і пограбував неповнолітню дівчину. Після скоєння злочину він втік до матері в Ніжин


У вересні 2008 році у російському Курську на день міста підозрюваний разом зі спільником вночі зґвалтував і пограбував неповнолітню дівчину. Після скоєння злочину він втік до матері в Ніжин і отримав українське громадянство.

Про це йдеться у вироку суду.

Два хлопці тоді обіцяли підвезти додому двох дівчат, а насправді вивезли за місто. Одній з них вдалося вистрибнути з авто і втекти. Іншу – наздогнали, побили, відібрали золоті прикраси і зґвалтували.

В Росії в 2012 році одного з насильників було засуджено до 12 років. Другий  – переховувався на Чернігівщині. Його оголосили в міжнародний розшук і в 2017 році – затримали.

Минулого року Прилуцьким судом підозрюваного визнано невинуватим через недоведеність злочину. Однак тоді суд врахував лише одну з кількох експертиз, залишивши поза увагою висновки ряду інших експертів.

Днями Чернігівський апеляційний суд дослідивши всі докази, вирок Прилуцького суду скасував і відправив чоловіка у в’язницю на 10 років.

Джерело: val.ua
Фото з мережі