ТОП-15 цікавих фільмів, які варто переглянути на карантині

Карантин через пандемію коронавірусу подовжили до 24 квітня. Всі за можливості сидять вдома і займають себе різними справами, серед яких є перегляд цікавих фільмів. Тож журналісти mynizhyn.com підготували власний ТОП-15 фільмів різних жанрів і виробництв


Карантин через пандемію коронавірусу подовжили до 24 квітня. Всі за можливості сидять вдома і займають себе різними справами, серед яких є перегляд цікавих фільмів. Тож журналісти mynizhyn.com підготували власний ТОП-15 фільмів різних жанрів і виробництв, які можна переглянути під час карантину. Можливо ви вже їх бачили, а можливо і не чули про такі фільми. 

Наш ТОП-15:

1. Серфер душі - фільм-біографія американської серфінгістки Бетані Гамільтон. Вийшов на великі екрани в 2011 році. Розповідає про незламність і силу волі юної серфенгістки.2. 3 ідіоти - це індійська комедія, яка стала найкасовішим боллівудським фільмом. Картина отримала безліч престижних кінонагород. Тож ви одразу не відкидайте цей фільм, він хоч і індійський, але дуже цікавий і реально смішний. Будьте готові до традиційних в індійських фільмах танців і співів, але вони ніяк не псують настрій і враження від фільму. Ще зауважимо, що тривалість комедії - 2 години 50 хвилин. Тож будьте готові)
3. Заплати іншому - американський фільм-драма про 11-річного хлопчика, який вигадав спосіб як зробити світ кращим. 
4. Дружина доглядача зоопарку - історичний військовий фільм заснований на реальній історії з життя працівників Варшавського зоопарку.
5. Нескорений (Непідкорений) - біографична драма, заснована на житті Нельсона Мандели, відбувається під час 3-го чемпіонату світу з регбі у 1995 році. Історія, яка висвітлюється у фільмі надихає і стривожує серце. Нельсон Мандела - це хороший приклад відданості, самопожертви і любові до рідної країни. 

 6. Диво - американська сімейна драма про хлопчика з рідкісною генетичною хворобою. Він йде до школи, де на нього чекають не прості випробування. Цей фільм про може навчити багато чому. В кінці фільму взагалі перестаєш помічати, що у хлопчика щось не так з обличчям. він добрий, розумний, дотепний і це його робить красивим.
7. Білий полон -  пригодницький фільм 2006 року кінокомпанії Уолт Дісней про життя собак в Антарктиці. Дітям до 13 років рекомендується перегляд з батьками.
8. Таємничий сад - це фантастичний драматичний фільм 1993 року. Цікавий фільм про дітей, їхні мрії, фантазії і переживання. І дорослим є чого повчитись.
9. Клятва -  мелодрама 2012 року, яка заснована на реальних подіях. Молодята відновлюються після автомобільної аварії, але дружина знаходиться в комі. Прокинувшись з важкою втратою пам'яті, вона не пам'ятає свого чоловіка, якому знову потрібно завоювати її серце.10. Тренер Картер - спортивна драма, що вийшла 2005 року. Фільм про тренера баскетбольної команди, який змінив життя школярів і допоміг стати кращими.11. Листи до Джульєтти - романтична драма 2010 року. Ідея фільму була навіяна науково-популярною книгою «Листи до Джульєтти» Лізи та Сіл Фрідман, в якій розповідається про явище листування до найвідомішої романтичної героїнї Шекспіра.
12. Рятівник -  драма 2006 року про нелегку професію рятівника і небезпечні ситуації з яких можна не вийти живим.
13. Вільні письменники - драматичний біографічний фільм, що вийшов 2007 року. Стрічка знята на основі книги Ерін Ґрувелл «Щоденник письменників Свободи». Це історія про вчительку та її важких учнів, в яких не вірить ніхто і які не вірять самі у себе, війна, міжусобиці та смерть для яких – реалії щоденного життя, а єдине, що їх цікавить – чи вдасться дожити до завтрашнього ранку серед такої кількості ворогів.
14. Сім душ (Сім життів) — американський кінофільм 2008 року. Слоган фільму «Seven Names. Seven Strangers. One Secret» («Сім імен. Сім незнайомців. Одна таємниця»). Це незвичайна історія, яка розповідає про людину, якій одного разу випадає шанс змінити свій погляд на життя.

 15. Вік Адалін — романтична фантастична мелодрама 2015 року. Головна героїня жила спокійним життям, поки страшна автокатастрофа не розділила життя Адалін на «до» і «після». 
Гарного перегляду вам і не хворійте! Бережіть себе!