Як працює центральний ринок Ніжина в умовах карантину. Фото

Як відомо, нещодавно уряд вніс зміни до деяких постанов щодо запобігання поширенню на території України COVID-19. Так, серед ряду іншого, дозволена торгівля продуктами харчування. Це означало, що продовольчі ринки запрацюють


Як відомо, нещодавно уряд вніс зміни до деяких постанов щодо запобігання поширенню на території України COVID-19. Так, серед ряду іншого, дозволена торгівля продуктами харчування. Це означало, що продовольчі ринки запрацюють, але, як було зазначено, з жорстким та чітким дотриманням необхідних санітарних вимог.

Отож, ніжинський центральний ринок від учорашнього дня ожив! Щоправда, тепер він дещо інший, не багатолюдний і трохи насторожений.

Вас пропустять на територію ринку тільки змірявши температуру і за наявності у вас маски.

Скупчення немає, люди тримають дистанцію.

До м'ясного павільйону впускають лише у масках і при вході кожному оброблюють руки антисептиком.

На ринку здійснюють торгівлю  харчовими продуктами, ветеринарними препаратами, продають насіння і посадкові матеріали та засоби зв’язку.

Який настрій у ніжинців?.. Різний. Дехто запитує на "пропускному пункті" в ринок: "А нащо вона треба, ота маска? Від чого вона захищає", або: "Так де її взяти, якщо в аптеках нема? А коли є, так не докупишся!". Хтось говорить з іронічною посмішкою: "Та одягнув, бо коронавірус же!", а більшість намагаються швиденько скупитися і додому. Маски в ніжинців різні: аптечні і виготовлені власноруч, білі, чорні, барвисті... 

Валентина Пильник
Фото автора