Медики з Ніжина заблокували рух потягів, бо їм відмовили у проїзді на Київ. Відео

Сьогодні, 31 березня, лікарі та медсестри, які працюють у Києві, але живуть в інших містах, заблокували рух потягів, бо залізничники відмовили їм у проїзді на роботу. Сказали, що керівники видали розпорядження: не пускати до вагонів нікого, окрім самих працівників


Сьогодні, 31 березня, лікарі та медсестри, які працюють у Києві, але живуть в інших містах, зокрема у Ніжині заблокували рух потягів, бо залізничники відмовили їм у проїзді на роботу. Сказали, що керівники видали розпорядження: не пускати до вагонів нікого, окрім самих працівників залізниці. Як тепер медикам діставатися на роботу – з'ясовувала ТСН.  

Випуск ТСН.19:30 за 31 березня 2020 року:


Зазначимо, що Укрзалізниця запускає програму із безкоштовного підвозу медиків службовим поїздами. Усі витрати з організації перевезень компанія бере на себе. Проїзд для медиків буде безкоштовним.

Питання підвозу медиків вже погоджено з Міністерство інфраструктури України. Попередній перелік маршрутів та кількість місць, необхідних для перевезення, були розраховані на основі даних від місцевих органів влади.

Підставою для проїзду медиків є:

-службове посвідчення або інший документ, що підтверджує роботу у медичному закладі;
-наявність засобів індивідуального захисту, зокрема маски або респіратора та рукавичок.

Розклад руху службових поїздів Укрзалізниці надаватиметься органам місцевої влади для доведення до відома працівників медичних установ.

Для уточнення графіку руху поїздів можна також звертатися до гарячої лінії 0800503111 та у Messenger офіційної сторінки Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia у Facebook.