Ніжинські лісівники визначили переможців конкурсу на кращу шпаківню

Щороку ніжинські лісівники оголошують конкурс до Дня птахів на кращу шпаківню чи синишник. Дуже приємно, що робіт надходить багато, і всі вони – цікаві та креативні. Саме тому цьогоріч на допомогу компетентному журі


Щороку ніжинські лісівники оголошують конкурс до Дня птахів на кращу шпаківню чи синишник. Дуже приємно, що робіт надходить багато, і всі вони – цікаві та креативні. Саме тому цьогоріч на допомогу компетентному журі покликали і відвідувачів Сторінки ДП «Ніжинський лісгосп» у Facebook. Тож, проаналізувавши всі шпаківні на відповідність вимогам, взявши до уваги 268 голосів інтернет-опитування та 16 голосів спеціально створеної оціночної комісії, переможців визначили!

Ними стали: 1 місце – Катерина Павлюк та Ілля Клімченко, с. Світанок, 2 місце – Дарина Кушнір, м. Ніжин, 3 місце – Олег Градобик, с. Кропивне, переможець глядацьких симпатій – Микола Стичов, м. Ніжин.

На жаль, у зв’язку із обмежувальними заходами, спрямованими на запобігання поширення коронавірусу, разом відзначити День птахів не вийшло. Та зустріч не скасовується, а лише переноситься на певний час! Грамоти, подяки, подарунки, а також запашний лісовий чай чекають на учасників конкурсу! Слідкуйте за новинами на Сторінці ДП «Ніжинський лісгосп» у Facebook!

Прес-служба ДП «Ніжинський лісгосп»