Депутатка райради підозрюється в отриманні хабара

Прокуратурою Чернігівської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно депутата однієї із районних рад, яка підозрюється в отриманні хабара для третьої особи. За даними слідства, депутат, яка займала посаду


Прокуратурою Чернігівської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно депутата однієї із районних рад, яка підозрюється в отриманні хабара для третьої особи.

За даними слідства, депутат, яка займала посаду керівника структурного підрозділу селищної ради, отримала від підприємця неправомірну вигоду в розмірі 27 тисяч гривень. Кошти перераховані суб’єктом господарювання як благодійна допомога на рахунок, реквізити якого надані йому обвинуваченою.

При цьому очільниця підрозділу повідомила, що не буде вчиняти дій, спрямованих на примусове стягнення в судовому порядку штрафних санкцій за неналежне виконання особою умов укладеного договору.

Вказане кримінальне провадження розслідувалося поліцією за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Підтримання публічного обвинувачення буде забезпечуватись прокурорами регіональної прокуратури.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Фото з мережі