На території Ніжинської міськлікарні встановлять шлагбаум

На позачерговій 71 сесії Ніжинської міської ради депутати проголосували за виділення коштів на встановлення шлагбауму на території міськлікарні. Кошти в сумі 14 000,00 грн. підуть на "придбання будиночка для шлагбаума"


На позачерговій 71 сесії  Ніжинської  міської  ради депутати проголосували за виділення  коштів на встановлення шлагбауму на території міськлікарні. Кошти в сумі 14 000,00 грн. підуть на "придбання будиночка для шлагбаума", як це зазначено в рішенні.

"Необхідність в цьому виникла вже давно, – розповів журналістам сайту mynizhyn.com генеральний директор міської лікарні Олександр Костирко, – а нині, у зв'язку з недопущенням поширення СОVID-19, потреба загострилася.

Територія лікарні – 5 гектарів. Так вже склалося, що всі відділення розташовані окремо, невпорядковано.

Нерідко ніжинці паркують авто на зелених зонах або навіть на люках біля відділень, а працівники лікарні потім годинами шукають власника авто. Або й просто перехожі, йдучи у власних справах, перетинають територію міськлікарні, перетворюючи її на прохідний двір. Тому, сподіваємось, шлагбаум допоможе нам вирішити такі проблеми".

Валентина Пильник
Фото з мережі