Ніжин відзначив сімдесяту річницю перемоги. Відео

Вчора Ніжин відзначив День перемоги. Величезна колона, яка сформувалась біля агроінституту рушила до Вічного вогню під супроводом барабанщиць та духового оркестру.

Вчора Ніжин відзначив День перемоги. Величезна колона, яка сформувалась біля агроінституту рушила до Вічного вогню під супроводом барабанщиць та духового оркестру.

Вчора Ніжин відзначив День перемоги.

Величезна колона, яка сформувалась біля агроінституту рушила до Вічного вогню під супроводом барабанщиць та духового оркестру. Дорослі та малі, хлопці, дівчата, чоловіки та жінки — всі вони йшли, щоб вшанувати кожного загиблого солдата в страшні роки війни.
 
Дуже багато людей були в вишиванках, з квітами в руками. Та майже всі причепили поблизу серця маленьку червону квітку маку як символ пам’яті про війну й її жертв.
 
Колона прямувала вулицею Гоголя та Небесної Сотні.
 
Люди, які стояли обабіч дороги вітали ветеранів з Днем перемоги, один одного, хтось приєднувався до урочистої ходи, хтось те все дійство фільмував або робив фото, а в декого від емоцій збивалось дихання та мимоволі йшли сльози.
 
Цього дня було багато правоохоронців, чергували працівники екстреної медичної допомоги.
 
Від університетського мосту й майже до алеї Вічного вогню школярі утворили живий коридор. У кожного з них була маківка на грудях та квіти в руках.

По темі: Урочиста хода та покладання квітів до Вічного вогню. Фото
 
Біля Вічного вогню хвилиною мовчання й покладанням квітів вшанували пам’ять тих, кого вже немає серед нас.
 
Священнослужителі міста та молитовного майдану помолились за душі спочилих воїнів і просили миру нині для всіх нас.


Дінера Бєстрєва, "Уездные новости"
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: