74-річному ніжинцю повідомлено про підозру за наїзд на пішохода

Ніжинською місцевою прокуратурою 74 річному мешканцю м. Ніжина повідомлено про підозру у порушення правил безпеки дорожнього руху


Ніжинською місцевою прокуратурою 74-річному мешканцю м. Ніжина повідомлено про підозру у порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілій середньої тяжкості тілесне ушкодження (ч. 1 ст. 286 КК України).


Подія сталася у квітні поточного року. Водій здійснюючи виїзд із гаража біля будинку розташованого по одній із вулиць  м. Ніжин, рухаючись заднім ходом, порушив Правила дорожнього руху, виїжджаючи на тротуар, не впевнився у безпеці та здійснив наїзд на пішохода, що рухалася по тротуару, в результаті чого, потерпіла отримала тілесні ушкодження, які відносяться до категорії середнього ступеню тяжкості.

Наразі чоловіку повідомлено про підозру за вказаним фактом.

Після закінчення усіх необхідних слідчих дій, обвинувальний акт відносно останнього буде скеровано до суду.

За вчинення вказаного злочину законом передбачено покарання у виді штрафу від двохсот до п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. 

Фото з мережі