Чернігівщина не передала дані про тестування на коронавірус в МОЗ

Сім областей України не подали в МОЗ інформацію щодо тестування мешканців на коронавірус за минулу добу. Про це сьогодні, 20 квітня, під час брифінгу МОЗ сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Міністр зазначив, що за попередню добу


Сім областей України не подали в МОЗ інформацію щодо тестування мешканців на коронавірус за минулу добу. Про це сьогодні, 20 квітня, під час брифінгу МОЗ сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Міністр зазначив, що за попередню добу в Україні проведено лише 1988 досліджень на коронавірус. За його словами, така низька кількість зумовлена тим, що, по-перше, менше людей звернулося з відповідними симптомами.

«З іншого боку, сім областей не подали жодної інформації щодо тестування українців на коронавірус — це Вінницька, Луганська, Чернівецька, Чернігівська, Сумська, Херсонська та Хмельницька області», — зазначив Степанов. При цьому дані по перерахованих міністром областях лишилися такими ж, як і минулої доби.

«Це неприпустимі речі, тому я вже дав відповідні доручення головному санітарному лікарю Віктору Ляшку, який з’ясовує причини, з чим це пов’язано. Коли ми отримаємо відповіді, будемо робити висновки», — підкреслив очільник МОЗ.

Джерело: cheline
Фото з мережі