На Чернігівщині жінка витягла чоловіка із петлі

На околиці Корюківки було зареєстровано факт спроби суїциду. На щастя, рідня була поруч, і чоловіка вдалося врятувати. Близько о пів на дванадцяту 9 квітня дружина перерізала мотузку, на якій у сараї уже висів її


На околиці Корюківки було зареєстровано факт спроби суїциду. На щастя, рідня була поруч, і чоловіка вдалося врятувати. Близько о пів на дванадцяту 9 квітня дружина перерізала мотузку, на якій у сараї уже висів її 62-річний чоловік. І таким чином визволила його з обіймів смерті, повідомляє susidy.city.

Рідні негайно викликали медиків корюківської екстреної служби, які прибули за кілька хвилин. Чоловік зовні був слабкий. Йому надали необхідну меддопомогу і госпіталізували до Корюківської районної центральної лікарні.

Як потім з’ясувалося, зранку цього дня немолодий чоловік повернувся з лікарні, був розхвильований і трохи напідпитку. Пояснив, що лікування й обстеження у закладі охорони завершилося.

Зі слів чоловіка рідні зрозуміли, що йому потрібно робити дороговартісну операцію, а він не хоче бути тягарем для родини. Та й взагалі в нього нема бажання жити

Після цієї розмови він не знаходив собі місця. То йшов за хату, то прямував в інше місце, казав, покурити. Дружина розуміла його емоційний стан, а тому стежила за ним. Допомагав і син слідкувати за батьком.

І пильність рідних виявилася зовсім не зайвою. У тяжкий момент близьким вдалося відвернути чоловіка і батька від суїциду. Про чоловіка відомо, що він хороший сім’янин. Та оскільки мав тяжку хворобу, то стан його психіки погіршувався. Хоча в родині він не конфліктував.

На сьогодні корюківчанин перебуває на лікуванні в одному з чернігівських медзакладів. Кризовий стан минув, у нього поступово поліпшується самопочуття.
Фото з мережі