Поки діти на карантині, у Ніжині ремонтують школи

8 травня міський голова Анатолій Лінник та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко здійснили робочий візит до закладів освіти. У Ніжинській ЗОШ №6 проводиться реконструкція приміщень під


8 травня міський голова Анатолій Лінник та заступник міського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко здійснили робочий візит до закладів освіти.

У Ніжинській ЗОШ №6 проводиться реконструкція приміщень під вбиральню для учнів та вчителів закладу за рахунок державної субвенції та співфінансування з міського бюджету. Проектом передбачено окремі приміщення для дівчат, хлопців і вчителів.

У школі №6 за рахунок місцевого бюджету відремонтовано спортивний зал та роздягальню. З метою утеплення замінено вхідний вузол.

На реконструкцію фасаду у Гімназії №2 з міського бюджету виділено 300 тис.грн.

У ЗОШ №6 та Гімназії №2 зроблена система водовідведення, яка сприяє збереженню фундаменту. Також у закладах підтримується належний санітарний стан та благоустрій.

Анатолій Валерійович зауважив, що видатки з міського бюджету в умовах карантину зменшено, проте потреби закладів освіти будуть фінансуватися.

За матеріалами Ніжинської міської ради