Не добрали голосів: Ніжин "пролетів" зі скейт-парком і реконструкцією літнього табору

28 квітня завершилося голосування за проєкти «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області. Участь у голосуванні взяли майже 13,3 тисячі осіб. А це більше 15 тисяч голосів (одна людина могла проголосувати за два проєкти)

28 квітня завершилося голосування за проєкти «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області. Участь у голосуванні взяли майже 13,3 тисячі осіб. А це більше 15 тисяч голосів (одна людина могла проголосувати за два проєкти).
 
За результатами голосування переможцем визначено проєкт «Впровадження сучасного комплексного рентгендіагностичного обстеження дитячого населення в м. Прилуки Чернігівської області». Він отримав 4872 голоси (32% від загальної кількості).
 
Нагадаємо, що у конкурсі «Всеукраїнський громадський бюджет» Чернігівської області взяло участь 9 проєктів, серед них і два ніжинських.
 
 
Проєкт «Реконструкція оздоровчого табору в с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області» набрав 2741 голосів, а «Будівництво майданчику для екстремальних видів спорту біля міського стадіону «Спартак» (місто Ніжин, вул. Воздвиженська 29-Б)» - 1966 голосів.
 
За кількістю голосів проєкт по будівництву скейт-парку, обігнав проєкт «Капітальний ремонт приміщення навчально-виховного комплексу «Дзвіночок» в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області», який отримав 2510 голосів.
 
Також варто зауважити, що ці два ніжинські проєкти коштували десятки мільйонів гривень і мали шанс реалізуватися за кошти Всеукраїнського громадського бюджету, міський бюджет такі проєкти самостійно не зможе реалізувати.
 
mynizhyn.com за матеріалами economy.cg.gov.ua