Відбувся відбірковий тур Спартакіади медпрацівників у Чернігівській області

16 травня 2015 року МЦ «Спорт для всіх» було проведено відбірковий тур Спартакіади медичних працівників у Чернігівській області. Участь приймали такі команди, як Ніжинська міська лікарня та пологовий будинок (збірна), Ніжинська та Борзнянська районні лікарні.

16 травня 2015 року МЦ «Спорт для всіх» було проведено відбірковий тур Спартакіади медичних працівників у Чернігівській області. Участь приймали такі команди, як Ніжинська міська лікарня та пологовий будинок (збірна), Ніжинська та Борзнянська районні лікарні.16 травня 2015 року МЦ «Спорт для всіх» було проведено відбірковий тур Спартакіади медичних працівників у Чернігівській області. Участь приймали такі команди, як Ніжинська міська лікарня та пологовий будинок (збірна), Ніжинська та Борзнянська районні лікарні.

Змагання проводились, як в командному заліку (парковий волейбол, міні-футбол), так і в особистому (настільний теніс). Підготовку та організацію проведення Спартакіади здійснювали директор МЦ «Спорт для всіх» Півень С.М. та головний фахівець зі спортивно-масової роботи Микитюк Т.В.

По результатам змагань перше місце з паркового волейболу та міні-футболу зайняла команда медпрацівників Ніжинської центральної міської лікарні та пологового будинку, друге місце зайняла команда Борзнянської районної лікарні.

В особистому заліку з настільного тенісу серед чоловіків I місце - Петренко Володимир (Ніжинська центральна міська лікарня), II місце – Садовський Ігор (Ніжинська районна лікарня), III місце – Грицай Сергій (Борзнянська районна лікарня). Серед жінок I місце – Дудка Наталія (Борзнянська районна лікарня), IIмісце – Білиловець Ірина ( Ніжинська центральна міська лікарня), III місце – Бобиренко Наталія (Ніжинська районна лікарня). Вітаємо переможців!МЦ "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ"
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: