Почали ремонтувати міст по вулиці Подвойського

Підрядні організації сьогодні розпочали роботи з ремонту дорожнього покриття проблемної ділянки дорожнього покриття на мосту по вул. Подвойського. А також заплановано провести ямковий ремонт по вул. Шевченка, Б.Хмельницького

Підрядні організації сьогодні розпочали роботи з ремонту дорожнього покриття проблемної ділянки дорожнього покриття на мосту по вул. Подвойського. А також заплановано провести ямковий ремонт по вул. Шевченка, Б.ХмельницькогоПідрядні організації сьогодні розпочали роботи з ремонту дорожнього покриття проблемної ділянки дорожнього покриття на мосту по вул. Подвойського.  А також заплановано провести ямковий ремонт по вул. Шевченка, Б.Хмельницького від вул. Маяковського до вул. Незалежності. Про це повідомляється на сайті Ніжинської міської ради. 

Тривають активні роботи з ремонту дорожнього покриття на вул. Воздвиженська. Заплановано проведення фрезерування старого покриття і вкладання нового асфальту.

По темі: Карта ям на дорогах Ніжина
 
На сайті міської ради зазначається, що мер міста особисто контролює розпочаті роботи. 
 
Міський голова зауважив, що міські вулиці та дороги  повинні  надійно  функціонувати будь-якої пори року і за будь-яких погодних умов. Більшість вулиць міста з 2013 року не ремонтувалися,природно, що за цей час вони піддавалися руйнуванню і зараз знаходяться у незадовільному стані.


Ями на мосту по вулиці Подвойського 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: