Як комунальники прибирали міський пляж

Працівники КП "ВУКГ" провели чергове генеральне прибирання міської зони відпочинку, що розташована на одному із берегів річки Остер. Зазвичай відпочивальники там залишають сміття, а вчора,


Працівники КП "ВУКГ" провели чергове генеральне прибирання міської зони відпочинку, що розташована на одному із берегів річки Остер.

Зазвичай відпочивальники там залишають сміття, а вчора, 21 липня, його організовано прибирали. Такі організовані прибирання проводяться, по-перше, щоб навести порядок у нашому місті-красені Ніжині, по-друге, щоб показати громаді, що будь-яка, навіть найменша, частина Ніжина – це територія особистої відповідальності кожного з нас.

Якщо кожен буде добропорядно та відповідально ставитися до суспільного блага та, в першу чергу, буде вимогливим до себе, а вже потім до інших, – благоустрій у місті відразу на порядок покращиться.

Саме на пляжах зараз, у жарку літню пору, найбільше скупчення людей і саме тут ми зустрічаємо масу проявів байдужості до навколишнього середовища, нашого власного здоров’я та «замах на вбивство» зародків європейських цінностей.

Міський пляж чистий, спуски до нього прибрані – упорядкуванняя території завершилось, залишилась тільки робота над собою. Адже там, де є особиста відповідальність та взаємоповага, завжди буде комфортно жити.

НІЖИН НАВИВОРІТ