Одна з найчисельніших шкіл Ніжина – партнер НУБіП України. Фото

Як відомо, підготовка високо кваліфікованого фахівця розпочинається ще з шкільної лави. Саме тому Національний університет біоресурсів і природокористування України постійно розширює співпрацю із закладами середньої освіти,


Як відомо, підготовка висококваліфікованого фахівця розпочинається ще з шкільної лави. Саме тому Національний університет біоресурсів і природокористування України постійно розширює співпрацю із закладами середньої освіти, спільно проводячи різноманітні тренінги, майстер-класи, олімпіади, реалізуючи наукові проєкти, тощо. А як результат - є залучення до Університету найталановитішої молоді.

24 липня Національний університет біоресурсів і природокористування України збагатів ще на одного партнера. Договір про співробітництво між Ніжинською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 10 та НУБіП України підписали ректор Станіслав Ніколаєнко та виконуючий обов’язки директора школи Сергій Никонець.

Нині у нашій школі навчається 963 учнів і це один із найбільших загальноосвітніх закладів 70-ти тисячного міста. Про Університет тут знають не з чуток, оскільки близько третини цьогорічних випускників взяли участь у предметній Олімпіаді для вступу у НУБіП України. Зокрема, Євген Шмаровоз, Анастасія Харечко, Євгеній Айнбіндер та багато інших випускників мають надію вступити на державні місця. Під час зустрічі ректор Станіслав Ніколаєнко наголосив, що наразі середня освіта, як і вища, переживає непрості часи. Потому поцікавився у керманича школи її контингентом, досягненнями учнів і педколективу, станом матеріально-технічної бази.

Сергій Никонець розповів, що у навчальному закладі наразі активно тривають капітальні ремонтні роботи: здійснюється утеплення фасаду та покрівлі, встановлено індивідуальний тепловий пункт, змонтовано рекуператори, а також реалізовано проєкт будівництва спортивного майданчика. Сергій Никонець подякував за плідну та цікаву бесіду та професійні поради і запросив ректора Станіслава Ніколаєнка на офіційне відкриття оновленої школи, яке попередньо заплановано на жовтень 2020 року.

На завершення зустрічі було затверджено план спільних заходів на 2020-2021 навчальний рік, що передбачають проведення геоекологічного пікніку, школи юного географа (геодезиста та геоеколога), різноманітних майстер-класів та багато іншого. Координувати співпрацю доручено факультету землевпорядкування, який вже налагодив зв’язки з учнями , провівши для них інтерактивнее заняття.