Як у Ніжині студентський гуртожиток готують до поселення

Літо - гаряча пора не тільки для навчального підрозділу, оскільки триває вступна кампанія, а й для господарського підрозділу коледжу, бо зараз той час, коли треба багато чого встигнути зробити


Літо - гаряча пора не тільки для навчального підрозділу Ніжинського агротехнічного коледжу, оскільки триває вступна кампанія, а й для господарського підрозділу коледжу, бо зараз той час, коли треба багато чого встигнути зробити.
 
У період, коли студенти роз’їхались на літні канікули - в гуртожитку кипить клопітка робота: готуються кімнати для поселення студентів нового набору, фарбуються стіни, сходові марші, батареї тощо. Місяці літнього періоду ніколи не обходяться і без проведення капітальних робіт, які зараз тривають: ще 9 кімнат готуються приймати першокурсників - іде заміна вікон, дверей, підлоги. Планується закупівля стільців, приліжкових тумбочок, матраців в кімнати для часткового оновлення меблів та інвентарю.  

Також іде ремонт даху, який був пошкоджений внаслідок негоди.Планів багато, роботи теж немало! Готуємося до нового навчального року! Всім бути здоровими!

Джерело: natc.org.ua