Як креативно та корисно провели час ніжинські дошкільнята і полісмени. Фото

На виконання Розпорядження Управління освіти Ніжинської міської ради, Листа управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації «Про внесення змін до обласної Програми підвищення

На виконання Розпорядження Управління освіти Ніжинської міської ради, Листа управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації «Про внесення змін до обласної Програми підвищення


На виконання Розпорядження Управління освіти Ніжинської міської ради, Листа управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації «Про внесення змін до обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Чернігівській області на 2019-2020роки» у ЗДО №13 «Берізка», який прагне забезпечити своїм вихованцям якісну, універсальну освіту, високий рівень загальної культури, в тому числі і культури на дорозі, був проведений незвичайний Тематичний День...

Педагоги і працівники поліції переконані, що дотримання правил безпечного життя має стати усвідомленою необхідністю кожного малюка. Саме з цих міркувань при допомозі полковника Ніжинської поліції Омельченка Миколи Павловича та працівників поліції Помазан Юлії Сергіївни інспектора ювенальної провенції, Ігнатчука Олександра Анатолійовича старшого сержанта поліції, Біляєва Олександра Анатолійовича старшого лейтенанта СРПП поліції відбулася цікава, незабутня зустріч.

Однією з важливих проблем у забезпеченні безпеки дорожнього руху є профілактика дитячого дорожнього транспортного травматизму в дошкільних установах. Сьогодні була добра можливість поспілкуватися з працівниками поліції, вислухати їх поради, консультації, розглянути форму полісменів і величезну патрульну машину, що особливо захопила малят.

Дітей не тільки навчали правилам дорожнього руху, а й створювали проблемно-пошукові ситуації щодо безпечної поведінки на вулицях, дорогах, у транспорті. Діти каталися на самокатах, велосипедах, мотоциклах і залюбки виконували вимоги полісменів.

Ми, всі дорослі, переконані, що такі цікаві зустрічі безпосередньо на території садочка актуальні і життєво необхідні для дітей, що виховуються в сучасному світі і відбувалися всі вони з строгим дотриманням карантинних вимог адаптивного періоду.

Важливо якомога раніше навчити дітей правилам поведінки на вулицях і дорозі, щоб не сталося біди. Працівники поліції нагадали, що знайомити з абеткою дорожнього руху в ігровій формі треба ще до школи, тоді дитина починає усвідомлювати навколишній світ, здатна запам'ятати те, що говорять і показують дорослі, а особливо такі креативні полісмени, які сьогодні були на гостині в нашому садочку.

Після такої зустрічі, такого незабутнього і надзвичайно цікавого Тематичного Дня, майже всі наші діти вирішили, що своє доросле життя пов‘яжуть з поліцією, бо то професія важлива, потрібна і престижна.

Директор ЗДО №13 Н.М.ПримушкоПриєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: