До кінця 2020 року Наталії Чистяковій мають придбати квартиру в Ніжині

Сьогодні на 77 черговій сесії Ніжинської міської ради депутати розглянули і прийняли рішення "Про внесення змін до Міської цільової програми придбання житла на 2020 р.". Дана програма стосується


Сьогодні на 77 черговій сесії Ніжинської міської ради депутати розглянули і прийняли рішення "Про внесення змін до Міської цільової програми придбання житла на 2020 р.". Дана програма стосується придбання квартири для чемпіонки Європи з дзюдо серед юніорок Наталії  Чистякової.

Повідомляє mynizhyn.com.

Як пояснив Анатолій Лінник, зміни до програми вносяться, оскільки квартиру для чемпіонки з дзюдо планувати придбати у новобудові, але новобудова ще не введена в експлуатацію і є питання часу, коли це відбудеться. Тому, аби уникнути ризиків, буде розглядатись можливість придбання квартири для Наталії Чистякової і на вторинному ринку.

Фінансування даної програми здійснюється за рахунок коштів бюджету Ніжинської міської територіальної громади, а також інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством. Видатки на виконання Програми передбачаються при формуванні показників бюджету, виходячи з реальних фінансових можливостей у бюджетному періоді.