"Мій домашній улюбленець": голосування за учасників другого тижня

Нагадаємо, що редакція сайту Mynizhyn.com та наш партнер – ЗооМаркет запропонували нашим читачам взяти участь у фотоконкурсі "Мій домашній улюбленець". Фотографії приймаємо до 4 жовтня. П'ять тижнів кожного понеділка ми будемо відкривати

Нагадаємо, що редакція сайту Mynizhyn.com та наш партнер – ЗооМаркет запропонували нашим читачам взяти участь у фотоконкурсі "Мій домашній улюбленець". Фотографії приймаємо до 4 жовтня. П'ять тижнів кожного понеділка ми будемо відкривати

Нагадаємо, що редакція сайту Mynizhyn.com та наш партнер – ЗооМаркет запропонували нашим читачам взяти участь у фотоконкурсі "Мій домашній улюбленець". 

Фотографії приймаємо до 4 жовтня. П'ять тижнів кожного понеділка ми будемо відкривати голосування за нових учасників. Перможець кожного тижня отримає приз від Зоомаркету, а головний переможець - сертифікат на 1000 грн для придбання товарів для своїх домашніх улюбленців у ЗооМаркеті на вулиці Шевченка 120/6 (зліва від супермаркету АТБ).

 
Детальніше про умови участі і подарунки читайте тут: Фотоконкурс "Мій домашній улюбленець" від сайту Mynizhyn.com та ЗооМаркету
 

Тож зустрічайте учасників другого тижня! Проголосувати, а точніше лайкнути фотографію, яка сподобалася можна на нашій сторінці Mynizhyn.com у Facebook (ЩОБ ПРОГОЛОСУВАТИ НАТИСНІТЬ НА ФОТО УЧАСНИКА І ПОСТАВТЕ ЛАЙК ПІД ДОПИСОМ, ЩО ВІДКРИЄТЬСЯ):
 

УЧАСНИК №45
 

Кіт БАРСІК, 3 роки. Власниця котика Людмила розповідає: "Чоловік зняв з дерева, на яке Барсіка загнала зграя собак, на той момент йому було близько 2 місяців".


УЧАСНИК №46

ЗОЛОТА БЕРТА -домашня улюблениця Олени 


 УЧАСНИК №47
 

БАРОНЧИК і МАСЯ - пухнасті домашні улюбленці Яніни 


УЧАСНИК №48
 

Лабрадор РЕЙ - домашній улюбленець Тетяни. Учасник і призер декількох виставок, ветеран (йому майже 10 років).
УЧАСНИК №49
 

КЕША. Улюбленець бабусі і дідуся. Любить сідати на плече, руку дідуся Павла. І скидати скельця з люстри.
 УЧАСНИК №50


Кішечка ФРОСЯ. Як пише власниця Маргарита: "Фрося - допитлива і дуже любить дигидимати вночі".УЧАСНИК №51
 

ЛАГЕРТА, улюлениця  всієї сім'ї. Оксана пише: "На фото нам 3 місяці, а зараз вже 5 місяців. Лагерта вже знає багато команд. З'явилась вона в нас, бо дуже хотіли діти, особливо донька".УЧАСНИК №52
 

Кішечка БУСЯ. Господарка Ріна пише, що Буся полюбляє розмовляти з папугою. А бігає так швидко, як справжній гепард.


УЧАСНИК №53


Кіт РИЖИК - домашній улюбленець НаталіїУЧАСНИК №54


БАГІРА. Власниця Софія пише: "Багіра дуже розумна, грайлива і добра. Діти її обожнюють".


УЧАСНИК №55


Улюблена кішечка КІРА. Власниця Іра підписала фото: "Наша любимка Кіра! Така замислена...".
 

УЧАСНИК №56


БЕЛЛА. "На фото нам 5 місяців, - пише господарка Вікторія. - Белуся сама ніжність, справжня леді і маленька улюбленя лялечка всієї нашої сім'ї".

УЧАСНИК №57
 
Котик ПАМУК (з турецької "ватка"). Як пише Тетяна, Памук глухий, але це для нього не перешкода. Фанат футболу: грається з м'ячем, любить дивитися футбольні матчі по телевізору.
УЧАСНИК №58
 

Кішка СІМА - домашня улюбленеця Алли
 

УЧАСНИК №59 
 

Красень КАСПЕР - домашній улюбленець Ірини
 

УЧАСНИК №60
 

Котик МАСІК. "Оберіг нашої родини. Він завжди поруч. - Ппише Інна. - Його тепло і любов не можна передати словами. Ніжний і лагідний котик - наш котик Масік став для нас 3 роки назад членом сім'ї. Коли прийшла біда в нашу сім'ю, ми купили маленького крихітного Масіка, він подарував нам нове життя де панує любов і радість. Ми всі його дуже любимо..."


УЧАСНИК №61
 

РІЧИК. "Придбали в місті Одеса, - пише Катерина, - дуже просився до нас, мав  проблеми зі здоров'ям , але нас це не злякало. За те в люблячій сім'ї".
 


УЧАСНИК №62
 

Шотландська скотіш страйт МАРСІ, 2 роки. Власник Артем пише, що Марсі полюбляє казать: "Нєее". 


УЧАСНИК №63
 

БУСЯ: "Мене звати Буся мабуть тому, що в мене кругла голова. Я шотландка, а мого господаря звати Ярема РостислаВ. Я дуже люблю кататись на велосипеді а також спати".


УЧАСНИК №64
 

МУРЗИК- домашній улюбленець Наталії


УЧАСНИК №65
 

СІМОНА - домашня улюблениця Юлії
 

УЧАСНИК №66
 

ШИНШИЛ УСИК - домашній улюбленець Інни


УЧАСНИК №67
 

КЕКС. Як пише Наталія Дерека, котик Кекс полюбляє спати на холодильнику і на мікрохвильовці.
 


УЧАСНИК №68
 

Йорк ДЖОРЖ і черепашка ЛЕО - домашні улюбленці Світлани
 


УЧАСНИК №69
 

Декоративный кролик на ім'я БАРНІ, 3 місяці - домашній улюбленець Іри і її синочка
 


УЧАСНИК №70
 

Два улюбленці ТОМ і АСЯ. Тетяна пише: "Наші манюньки дуже грайливі та чуйні. Дуже полюбляють гратися в м'ячика. А найголовніше - вони п'ють водичку тільки з акваріума, де живе ще наша рибка. При цьому вона їх небоїться".УЧАСНИК №71
 

Домашній улюбленець БОНІК. Як пише господарка Юлія, Бонік дуже любить спати)
 

УЧАСНИК №72 
 

Пітбультер'єр БЕЛЛА, 9 місяців. Кіріл пише: "Белла дуже дружелюбна, розумна, знає дуже багато команд. Коли купували, була найменша з усіх і остання, а зараз найбільша та найрозумніша. Улюблена їжа - м'ясо. Іграшки дуже любить та охороняє своїх господарів".
 

УЧАСНИК №73
 

Кіт ТІМКА (господарі називають його ТИМОХА). Віолла пише: "Братик приніс з садочка кошеня, ми його погодували і хотіли шукати нових господарів, але зрозуміли, що вже не віддамо нашу кровиночку. Зараз Тимосі 9 років. Дуже любить ласку як бачите. А коли ми їмо, то Тимоха не нявкає, а дивиться на нас і в стіну, так ми знаємо, що він хоче добавки".


УЧАСНИК №74
 

ГОЛУБОГЛАЗИК - домашній улюбленець Олександра
 

УЧАСНИК №75
 

Такса ДЖЕРИК, йому 4 роки. Як пише власниця Галина, Джерик любить розібрати постіль, дає сильного хропака і дуже любить солодощі. 
 


УЧАСНИК №76
 

Розбишака - кіт РОМАШКА. "Випадково вважався кицюнею, звідки і ім’я. - пише власниця Людмила. -  Дитя вулиці, який навчив всю родину філософські відноситися до життя". УЧАСНИК №77
 

ПУШИНКА. Вероніка пише: "Пушинка любить ходить на прогулянки, дуже гарна і добра собачка. Ми її знайшли і забрали до себе, з нами вона живе вже 8-9 років. Я її дуже люблю".
УЧАСНИК №78 
 

СІМОНА, 5 років. "Хозяйка" в повному сенсі цього слова. - пише Катерина. - Без неї нічого не робиться. Всюди всуне свою нахабнючу мордаху. Взяли її у знайомої, коли одружились і переїхали у власне житло. Тепер це член сім'ї".
УЧАСНИК №79
 

Улюбленець сім'ї БАРРІ, 4 роки. Альона пише: "Це житнерадістний, рухливий, розумний і смілий пес, який неймовірно відданий своєму господарю. Він надійний друг і прекрасний компаньйон".
УЧАСНИК №80

МУРЗИК - домашній улюбленець НадіїУЧАСНИК №81
 

Улюбленця МАСЯНЯ. Їй вже 5 років. Тетяна пише: "Мася - символ любові у нашій сім'ї. Її подарував тато донечці Яні на День всіх закоханих. Відтоді Масяня дуже любить і в усьому підтримує і наслідує свою маленьку господиню".


 
УЧАСНИК №82
 

Просто ЖОРА - домашній улюбленець МаріїУЧАСНИК №83
 

БОНЯ - домашній улюбленець АллиУЧАСНИК №84
 

Красуня БОНЯ, їй 4 роки. "Кішки — дійсно дивовижні тварини. - пише власниця Боні Юлія. - Спогади про них, як про священні істоти збереглися на барельєфах Єгипту. Там і тепер до кішок ставляться з особливою увагою. 

Я обожнюю свого домашнього улюбленицю за те, що вона незвичайна, дуже розумна та кмітлива. 

У багатьох людей є свій домашній улюбленець, найкращий друг, який ніколи не зрадить і не покине в лихоліття. Тварини є добрішими за людей, і цього не має сенсу доводити".УЧАСНИК №85
 

Красуня ГЛАША тойтерьєрУЧАСНИК №86

Кішечка АСЯ. Їй 10 місяців. Юлія пише: "Дуже ніжна та спритна кішка. Це справжній мисливець - полюбляє ловити мух та різних комах, тому ми спимо спокійно!".УЧАСНИК №87
 

ГЕРДА. Катерина пише: "Це наша Герда в юності, зараз їй вже 6 років. Вона чорна вівчарка, як я мріяла з дитинства. І ще вона народилася на мої іменини 7 грудня, день Св. Катерини. Це доля".УЧАСНИК №88
 

СОНЯ - домашня улюблениця ТетяниУЧАСНИК №89
 

ОКСІ, 8 років. Власниця Ольга пише: "Як і всі дівчата Оксі любить квіти. А ми її дуже любимо".УЧАСНИК №90
 

Кошеня МАРСЕЛЬ і кіт ФЕЛІКС. "Фелікса нам подарували, - пише Настя, - а Марселя підкинули. Фелікс прийняв кошеня, як рідного".УЧАСНИК №91
 

ТІМОН, йому 1 рік. Марина пише: "В нашій родині він невід'ємна частина! Дуже нас любить, прям не відпускає ні на хвилину з виду. Чекає нас з роботи і завжди знає що йому принесуть ласощі".УЧАСНИК №92
 

КОКА-КОЛА - домашній улюбленець ВікторіїУЧАСНИК №93
 

БОНЯ, 1 рік - домашній улюбленець Ольги 


 

УЧАСНИК №94
 

БАРРІ. "Знайомтесь, це Баррі, кане корсо, 1 рік 10 міс. - пише Аліна. - Великий і кремезний представник охоронної породи має напрочуд добре серце і лагідний характер. Його покликання - бути завжди поруч з господарем. Любов і відданість, це те, чого вчать нас собаки".УЧАСНИК №95
 
Кіт ТИМОФІЙ, 1 рік. Власниця Вікторія пише: "Йому було 1,5 місяці, як він став членом нашої сім'ї. Немає ні одного куточку в будинку, де б він не бував. Він активний, грайливий, допитливий, хитрий, охайний. Ми його сильно любимо, не дивлячись ні на що... Це наша "жменя шкоди".
 
УЧАСНИК №96


Кішечка СІМКА, 4 роки. Анна пише, що кішечку підібрали на вулиці.
УЧАСНИК №97


ЄВА. Господарка Валентина пише: "Цю сплячу красуню зовуть - Єва, але коли вона робить шкоду і буває неслухняна, то ми звемо її собака-лабрадор, але це буває дуже рідко, вона слухняна дівчинка наша, наша подружка-товстушка.. Всі її обожнюють, бо, як же ж можна не любити очі, які з такою довірою і добротою заглядують прямо в душу.. Але так було не завжди, ми жалкуємо тільки про одне, що незнали її, коли вона була грайливим-шкідливим цуценям, адже ми підібрати її на вулиці дорослою, зрілою і зрадженою.. Я вперше в житті бачила, як можуть сумувати і тужити брати наші менші.. Їй дуже пощастило, що вона потрапила до нас у сім'ю, де її люблять і піклуються про неї..". 


УЧАСНИК №98


Кішка-британка - ФРОСЯ. "Потрапила в мій дім подарунком від сусіда. - пише Юлія. - В перший день нашого знайомства просиділа 12 годин за шафою і лише під вечір, зголоднівши пішла з нами на контакт. На даний час їй 4 місяці. Вона дуже товариська, активна, там де вона - завжди пригоди. Справжня фотомодель!".
  
УЧАСНИК №99
 

ЖОРА - домашній улюбленець Валентини
 

УЧАСНИК №100 
 

Десятимісячна алабайка БОНЯ. Любов пише: "Боня - інтелегентна та вихована, а ще  захисниця та подружка всіх маленьких діточок, із радістю складе компанію в усіх активних іграх".
 

УЧАСНИК №101
 

Кіт ШАНТІК. Як пише Діанна, йому 6 місяців і він мега грайлива тваринка.


УЧАСНИК №102
 

Риженька ЗІТА та чорненький АРЧІК. Даша пише: "Арчік полюбляє грати в футбол та в хованки. А Зіта любить лащитись"
 УЧАСНИК №103
 

ВАСИЛЬОК і ЛЯЛЯ. "Пропоную Вашій увазі своїх котяток, Василька і Лялю. - Анна. - Разом вони вже 11 років. Васька у нас з'явився 16 років тому маленьким кошенятком, який повністю поміщався в мою дитячу руку. А Ляля з'явилася в нашому житті через 5 років після появи кота. По початку, кіт її дуже боявся, але пройшло не багато часу, і ця компашка стала прям "нерозлийвода". Їсти - разом, спати теж обов'язково разом, іноді в таких позах, що смішно аж до сліз. Вони повністю все роблять разом. У їхніх взаєминах можна побачити турботу, яка не завжди є у нас, двоногих .. Життя не уявляю без цих хлопців. Суцільний позитив і милота".
 
УЧАСНИК №104
 

Пес ВУЛКАН - домашній улюбленець Ольги


УЧАСНИК №105
 

Я БАКС мені приблизно рік, я прийомний синуля. 


 УЧАСНИК №106
 

Солодка парочка - ШУШИК і НЮША. Лілія пише: "Вони нерозлучні, їдять разом, купаються разом і сплять також поруч під боком один одного".


УЧАСНИК №107
 

Кішечка ЛАПКА, 4 місяці - домашня улюблениця Нелі
УЧАСНИК №108
 

Нерозлий вода АСЯ і СНІЖОК - домашні улюбленці Ірини
 УЧАСНИК №109


МАКС. Ірина пише: "Взяли в сім'ю  півтора роки тому, ... хіба можливо витримати цей погляд і не дати смачненьке?"УЧАСНИК №110
 

ФАРАОН. Таня пише: "Мого домашнього улюбленця звати Фараон, йому 1 рік. Я вважаю, що тварини – це наші друзі. У мене в будинку живе кіт Фараон, ми всією сім’єю його дуже любимо. Коли він був маленьким, він був дуже жвавим, ми не могли за ним встежити. Зараз він виріс і став красивим, пухнастим котом. Колір шерсті Фараона дуже незвичайний та дуже гарний, очі в нього як два вогника. Я доглядаю за ним: годую його, граю з ним. Він любить точити кігті об наш диван, але за це ми на нього не сердимося, адже він наш член сім'ї. А взагалі наш улюбленець слухняний та дуже розумний".УЧАСНИК №111
 

МАРСЕЛЬ. Наталія пише: "Наш улюблений котосин Марсель. Йому скоро 8 років і ми відповідаємо за того, кого приручили".

 


 

УЧАСНИК №112
 

СОНЯ - домашній улюбленець Тетяни


УЧАСНИК №113
 

Я ШАНТИ. Мені 12 вересня буде 2 місяці. Я є спокій, мир і гармонія. А ще я маленька і дуже люблю маму, щоправда тричі на день роблю тигидим) Мене подарували мамі і мама мене дуже сильно любить. А я люблю Оптиміл і кефірчик. УЧАСНИК №114
 

НЮША. Ліліанна пише: "Чотири роки тому, друг мого брата подарував нам її маленьким кошеням. Вона була зовсім крихіткою і всього боялася. Сховалася відразу під крісло))). Я вже розхвилювалася, що так воно і буде. Але вона виявилася дуже цікавою і до вечора вже обійшла всю кімнату і кухню. До цього у нас не було домашніх вихованців. Але вона, заволоділа нашими серцями. Всі її дуже люблять. Вона - наш член сім'ї. У неї непростий характер: вона дуже примхлива, горда, що не привітна з чужими або сторонніми людьми, але при цьому дуже ласкава і віддана. 

Розуміє і любить тільки своїх рідних. Ми іноді навіть жартуємо, що нам не потрібна собака, у нас є Нюша, така ось вона у нас захисниця.

У неї своєрідні смакові пристрасті. Вона любить варену кукурудзу, помідори і шкурки від картоплі в мундирах. Обожнює морозиво і все солодке. Їсть чи лиже сушку.

Обожнює гратися з гумками для волосся і грошей. Фанатіє від теплих речей".


УЧАСНИК №115
 

ЛОРД. "Наш маленький лев", - пише Антоніна
УЧАСНИК №116
 

КЕША. Галина пише: "Наш котик Кеша чекає на приз!"
 


УЧАСНИК №117


БУСЯ, 3 місяці - домашня улюблениця МашіУЧАСНИК №118
 

Лайка МАРТА, 10 місяців. Олена пише: "Наша руденька красуня, грайлива розумниця і вихована дівчинка. Улюблениця сім'ї. Знає багато команд. За характером ласкава і добра, але з "перчиком". Любить активні ігри і прогулянки на вулиці. Взяли по оголошенню".УЧАСНИК №119
 

МУЛЯ. "Наша улюблена руда пухнаста бестія Муля", - пише господарка Яна.


 
УЧАСНИК №120
 

ОЛІВІЯ. Тана ппише: "Наша красуня Шотландка Олівія полюбляє гризти картонні коробки, відпочивати на спинці дивану і ховатися у коробку, коли включається порохотяг. А нещодавно вона вперше стала найпрекраснішою мамочкою гарнюсеньких чотирьох шотландських кошеняток".УЧАСНИК №121
 

РІЧЧІ, 3 роки - домашній улюбленець Жанни
УЧАСНИК №122
 

БУСІНКА - домашня улюблениця Валентини
 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: