14 медалей: про перемогу ніжинських ракетомоделістів на чемпіонаті України

В період з 24 по 27 вересня у місті Дніпро пройшли довгоочикувані головні змагання для всіх ракетомоделістів країни – Чемпіонат України! На змагання прибули 44 спортсмени з 8 регіонів України


В період з 24 по 27 вересня у місті Дніпро пройшли довгоочикувані головні змагання для всіх ракетомоделістів країни – Чемпіонат України! На змагання прибули 44 спортсмени з 8 регіонів України. Розігрувалась особисто-командна першість в 6 класах моделей.  Загальна кількість нагород у ніжинських спортсменів: 14 медалей в різних категоріях.

Впевнену перемогу в змаганнях юніорів і дорослих спортсменів в командному заліку одержала команда Ніжинської СЮТ, яку підготували керівники гуртків Панахно В.В., Приданніков Д.Б., Шуляк С.В., Івченко С.С. 

Команду представляли вихованці СЮТ Радченко Олександр, Примушко Андрій, Скороход Андрій, Пархоменко Богдан, Дубровний Михайло. В особистій першості відзначилися: Дубровний Михайло – чемпіон в класі моделей-копій серед юніорів. Скороход Андрій  – чемпіон в класі моделей на тривалість польоту зі стрічкою серед юніорів, Радченко Олександр – чемпіон в класі моделей ракетопланів та в класі радіокерованих ракетопланів серед юніорів. Призові місця в різних класах посіли  Примушко Андрій, Скороход Андрій, Радченко Олександр.

Команду Ніжина представили дорослі спортсмени педагоги та вивускники Ніжинської СЮТ Шуляк Сергій, Івченко Степан, Труш Сергій, Журавльов Владислав, Струк Вадим, Іванець Вадим, Іванець Роман, Петрух Антон. Команда посіла третє місце в загальному заліку. В особистій першості відзначилися: Труш Сергій – чемпіон в класі моделей-копій, Іванець Вадим – чемпіон в класі радіокерованих ракетопланів. Дуже приємні враження залишили польоти моделей-копій. Ніжинські спортсмени в цьому класі на висоті. Польот моделі копії ракети Mercury Redstone Шуляка Сергія вразив всіх присутніх.

Приданніков Денис, керівник ракетомодельного гуртка Ніжинської СЮТ 
Управління освіти Ніжинської міської ради