Визначили місця, де в Ніжині можна розміщувати політичну агітацію

У рамках підготовки до чергових місцевих виборів у Ніжині спеціально визначені місця (стенди, дошки оголошень) для розміщення матеріалів передвиборної агітації кандидатів


У рамках підготовки до чергових місцевих виборів у Ніжині спеціально визначені місця (стенди, дошки оголошень) для розміщення матеріалів передвиборної агітації кандидатів.

🔹Вул. Космонавтів (біля кінцевої зупинки автобусного маршруту)
🔹Вул. Воздвиженська (біля ЗОШ №5)
🔹Вул. Воздвиженська (кінцева зупинка автобусного маршруту)
🔹Вул. Овдіївська (біля ЗОШ №13)
🔹Вул. Овдіївська (біля аптеки №13)
🔹Вул. Московська (біля автобусної зупинки «Україна»)
🔹Вул. Незалежності (біля супермаркету Сільпо)
🔹Вул. Академіка Амосова (біля Районної лікарні)
🔹На розі вул. Гоголя та скверу ім. М. Заньковецької
🔹Вул. Московська (біля автобусної зупинки «Міська лікарня»)
🔹Вул. Графська (біля НДУ ім. М. Гоголя)
🔹Вул. Покровська, 12
🔹Вул. Шевченка (біля ЗОШ №9)
🔹Вул. Шевченка, 26
🔹Вул. Шевченка, 97 (біля пам’ятника «Воїнам Афганцям»)
🔹Вул. Прилуцька, 140 (біля кінцевої зупинки автобуса)
🔹Вул. Шекерогринівська (біля ЗОШ №14)
🔹Площа Вокзальна
🔹Пров. Урожайний, 22
🔹Вул. Набережна, 19-А. 4

З А Б О Р О Н Я Є Т Ь С Я!!!

Розміщувати носії політичної реклами на електроопорах, на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі.

Розповсюджувати матеріали передвиборної агітації, у тому числі політичної реклами, через телерадіотрансляційні або інші інформаційні мережі сповіщання пасажирів та інформаційні табло у приміщеннях автобусних та залізничних вокзалів, у транспортних засобах громадського користування.

Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню голосування, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

З часу припинення передвиборної агітації відповідно до Закону забороняються проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації, публічні заклики голосувати за чи не голосувати за кандидатів на відповідних місцевих виборах або публічна оцінка діяльності цих кандидатів. 

КП  ВУКГ
Фото з мережі