На дорозі Ніжин - Прилуки ремонтують сім мостів

На фото оновлений міст у селі Товкачівка Прилуцького району. На ділянці ремонту дороги Р-67 від Ніжина до Прилук знаходиться сім мостових споруд. Усі вони (деякі вже) зазнають змін в процесі


На фото оновлений міст у селі Товкачівка Прилуцького району. На ділянці ремонту дороги Р-67 від Ніжина до Прилук знаходиться сім мостових споруд. Усі вони (деякі вже) зазнають змін в процесі ремонту дороги.
 
Проводяться такі види робіт:
 
- ремонт пошкоджених бетонних поверхонь балок прогонової будови 
- ремонт пошкоджених бетонних поверхонь опор 
- ремонт пошкоджених бетонних поверхонь тротуарних консолей 
- ремонт бетонних поверхонь укріплення укосів 
- влаштування асфальтобетонного покриття 
- влаштування оцинкованого перильного огородження

Загальна протяжність ремонтованої ділянки Ніжин - Прилуки - 75 кілометрів. Повністю завершити роботи плануємо до кінця травня 2021 року. У 2020 році - закриваємо ділянку від розворотного кола з дорогою Н-07 Київ - Суми до Талалаївки Ніжинського району. У наступному - від Талалаївки до Зруба (перехрестя з трасою М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ). 

Підрядна організація - ТОВ "СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОСТРАДА".

В процесі ремонту влаштовується нове посилене покриття, ремонтуються мости, укріплюються узбіччя, облаштовується дорожня обстановка, встановлюються нові автопавільйони, по населеним пунктам проводяться лінії освітлення та відеонагляд. Такі масштабні ремонтні роботи траса Ніжин - Прилуки бачить уперше за 50 років.

В рамках Програми президента України Велике_будівництво у 2020 році у Чернігівській області планується охопити ремонтом 196 км доріг державного значення.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області