Кількість хворих дітей і вчителів у Ніжині продовжує збільшуватись

На щотижневій оперативній нараді начальник управління освіти Станіслав Крапив'янський доповів про захворюваність у навчальних закладах Ніжина. Повідомляє mynizhyn.com. На жаль кількість дітей

На щотижневій оперативній нараді начальник управління освіти Станіслав Крапив'янський доповів про захворюваність у навчальних закладах Ніжина.
 
Повідомляє mynizhyn.com.
 
На жаль кількість дітей, що хворіють за минулий тиждень значно зросла. На коронавірус у понеділок хворіло 2 дітей, у п'ятницю - 3. Тобто захворюваність на коронавірус незначна, але цього не можна сказати про грип та ГРВІ.

У минулий понеділок хворіло 572 учнів, у п'ятницю - вже 914 дітей.
 
Також значно зросла кількість хворих педагогів, у понеділок було 8, у п'ятницю - вже 19. Також збільшилась кількість педагогів, які знаходяться на самоізоляції, в п'ятницю їх було 4.
 
На дистанційному навчанні вже почала працювати ЗОШ №1 (у школі захворіло 13 педагогів та 5 чоловік обслуговуючого персоналу) і вже другий тиждень дистанційне навчання у міському ліцеї.
 
Значна кількість хворих на коронавірус серед працівників ДНЗ, значне зростання серед техперсоналу - з 5 до 11 чоловік.
 
На сьогодні середній рівень захворюваності по школам - 15%. Критичний показник - 20%. Ситуація відслідковується і за словами Станіслава Миколайовича ще декілька шкіл на цьому тижні можуть перейти на дистанційне навчання.