У Ніжині відзначили День Гідності і Свободи. Фото

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року)


День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

В цей день ми вшановуємо патріотизм і мужність своїх співвітчизників, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави.

Сьогодні, 20 листопада, ніжинці зібрались біля пам'ятного знаку "Герої не вмирають" аби вшанувати п'ять людей, що були справжніми українцями-патріотами і віддали своє життя за нас і нашу вільну державу. Повідомляє mynizhyn.com.

Настоятель храму святої Покрови отець Михаїл з дияконом Олександром відслужили біля пам'ятного знаку "Герої не вмирають" поминальну панахиду і молилися за Вічну пам'ять і Вічний спокій померлих героїв.

Всі присутні вшанували загиблих за свободу хвилиною мовчання, до пам'ятника поклали квіти. А герої незмінно спостерігають із пам'ятного знаку за всім, що відбувається.

Вічний спокій і Вічна пам'ять героям! Слава Україні!

Наталія Нікітіна
Фото автора