Ніжинська студентка перемогла на Міжнародному конкурсі

На Міжнародному конкурсі роботу студентки 4 курсу спеціальності «соціальна робота» Алесі Шейко разом її науковим керівником канд. пед. наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки


На Міжнародному конкурсі роботу студентки 4 курсу спеціальності «соціальна робота» Алесі Шейко  разом її науковим керівником канд. пед. наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Володченко Жанною Михайлівною визнано найкращою!  

Про це повідомляє ndu.edu.ua.

Ще влітку було отримано запрошення до участі від громадської організації «Inclusive Space. Ukraine Community» (Україна, Чернівці) та некомерційної організації «Inclusive Practices» (Грузія, Урекі). Цей конкурс проводився за підтримки International Association for Community Development (IACD) – глобальної міжнародної мережі, акредитованої ООН. Мета Конкурсу полягала у виявленні, популяризації та активізації інклюзивних ініціатив, автентичних активностей, безумовних стосунків школярів та студентів з дітьми/особами з особливими освітніми потребами.

Вітаємо Переможицю з І місцем у номінації «Інклюзія: наука та дослідження»! Дякуємо науковому керівнику за мудре і успішне наставництво! Бажаємо успішного захисту дипломної роботи з інклюзії, участі й перемог у нових проєктах і конкурсах!