Юна ніжинка організовує онлайн-проєкт для підлітків - локальна «Школа успіху.Ніжин»

27-29 листопада випускниця 10-го проєкту «Школа успіху», який реалізовував Klitschko Foundation, Свіріна Дар’я, організовує власний онлайн-проєкт. Локальна «Школа успіху.Ніжин»


27-29 листопада випускниця 10-го проєкту «Школа успіху», який реалізовував Klitschko Foundation, Свіріна Дар’я, організовує власний онлайн-проєкт. 

Локальна «Школа успіху.Ніжин» - це проєкт, який проводять випускники проєктів Klitschko Foundation у своїх громадах, щоб на практиці засвоїти здобуті знання, стати місцевими лідерами та отримати досвід проведення проєктів. Для жителів громади це шанс дізнатись більше про навички XXI століття, можливості саморозвитку, переваги неформальної освіти, а також знайти однодумців.

Онлайн-проєкт «Школа успіху.Ніжин» відбудеться 27-29 листопада за допомогою платформи Zoom. Співорганізатор: Ніжинський міський молодіжний центр.

До участі запрошуються підлітки 13-17 років.

Протягом проєкту учасники можуть:

- прокачати навички успішного підлітка 21 ст;

- розвинути впевненість;

- знайти однодумців;

- познайомитися з класними менторами;

- навчитися працювати в команді;

- зрозуміти важливість гармонії успіху, щастя, здоров’я у житті;

- взяти участь у майстер-класі від Ірини Бондар, спеціалістки з розвитку емоційного інтелекту;

- взяти участь в лекції-інтерв’ю з представниками різних професій. Балацька Анна- директор з розвитку комунікацій в агенції Friends of Brands, Целенчук Ігор-президент міжнародного інституту здоров’я людини та Науменко Дмитро – юрист;

- дізнатися про професії майбутнього, прослухати всі мінуси та плюси певної сфери діяльності;

- проникнути в тему медитації разом з найкращими спікерками, Ямуною та Калінді;
залишити страхи позаду та навчитися успішної самопрезентації разом з Ангеліною Таран, ведучою заходів,концертів, свят,продюсеркою в продакшн студії Sharepls, людиною, що озвучує рекламні ролики та веде свій блог.

Зрозуміти важливість здорового способу життя зі Свіріним Володимиром, який займається бігом 7 років та вдосконалює себе кожного дня.

Подати анкету на участь можна за цим посиланням: https://forms.gle/KCe9HHA5hjEo69u37
Контактна інформація:

Свіріна Дар’я ВолодимирівнаДля довідки:

Klitschko Foundation - благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і студенти опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, беруть участь у міжкультурних обмінах, вчаться проєктному підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. Випускники проєктів організовують освітні заходи для однолітків, таким чином стають амбасадорами змін у своїх містах і селах. 

Більше інформації за посиланням: https://www. klitschkofoundation.org/