У Ніжині на одну аптеку стане менше

Мінус одна аптека: на сьогоднішній 2-й позачерговій сесії Ніжинської міської ради VIII скликання прийняли відповідне рішення: відмовили у продовженні договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної


Мінус одна аптека: на сьогоднішній 2-й позачерговій сесії Ніжинської міської ради VIII скликання прийняли відповідне рішення: відмовили у продовженні договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності м. Ніжина. Мова йде про аптеку №13, що по вулиці Овдіївська, 5.

Як було зазначено в ході обговорень, згідно закону, далі продовжувати цю оренду не можна, вона занадто низька: менше 50 грн. за метр квадратний.Начальник відділу комунального майна Ірина Онокало повідомила, що за листопад орендарем було сплачено трохи більше 11 тисяч грн за 318 метрів квадратних. "Це – копійки", – прозвучало в залі.Орендар Валерій Козирєв робив спроби вступитися за існування аптеки, наголошував на тому, що вона забезпечує робочими місцями 10 працівників, та й має 70-річну історію. Та договір оренди не було продовжено. 

І.Онокало повідомила, що Ніжинська міська рада має наміри використовувати вищезазначене майно для власних потреб, а саме: реконструкцію нежитлових приміщень загальною площею 318,1 метр квадратний під адміністративні приміщення та для розміщення структурних підрозділів управління соціального захисту населення.

Валентина Пильник