Подробиці пожежі в Ніжині: чоловік загинув через власну необережність

3 грудня о 03:24 до Служби порятунку "101" у м. Ніжині надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Євлашівській. Телефонували сусіди, які помітили загоряння. За викликом до місця події оперативно прибули


3 грудня о 03:24 до Служби порятунку "101" у м. Ніжині надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Євлашівській. Телефонували сусіди, які помітили загоряння. 

За викликом до місця події оперативно прибули два відділення 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Ніжина. На той момент у помешканні спостерігалося щільне задимлення. Вогнеборці у апаратах захисту органів дихання та зору провели розвідку приміщень і в одній з кімнат виявили тіло 63-річного чоловіка без ознак життя. Пожежу о 03:45 було локалізовано, а о 05:00 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено частину стіни та підлоги будинку, пошкоджено майно. 

Причиною трагедії послужила необережність чоловіка під час паління.

У зв’язку з цим, Ніжинський міськрайонний відділ Управління ДСНС України закликає громадян бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, не паліть у помешканнях та не кидайте непогашені сірники або недопалки. Бережіть своє життя та життя інших громадян!

Ніжинський МРВ Управління ДСНС України у Чернігівській області