А вам слизько ходити Ніжином?

У Ніжині запанувала справжня морозна зима. Ранок зустрічає нас холодом і позначками на термометрі -10. У таку пору, вийшовши на вулицю, під ногами відчуваємо підступний слизький льодовий покрив. Чи

У Ніжині запанувала справжня морозна зима. Ранок зустрічає нас холодом і позначками на термометрі -10. У таку пору, вийшовши на вулицю, під ногами відчуваємо підступний слизький льодовий покрив.

Чи не слизько ходити містом, шановні ніжинці? Чи всюди впоралися комунальники, дбайливо розтрусивши піщано-сольову суміш? А її, між іншим, цьогоріч КП "ВУКГ" заготовлено більше 200 тис. тон і, зі слів начальника УЖКГ та Б А. Кушніренка, комунальники почали її використовувати в своїй роботі з 20 листопада. 
 
Питання "слизько, чи ні?" обговорили сьогодні, 7 грудня, на розширеній оперативній нараді, повідомляє mynizhyn.com.

Міський голова О. Кодола зауважив, що вчора мала місце скарга на два ніжинські комунальні підприємства – "ВУКГ" та "СЄЗ". Ніжинці стверджували: "Місто – суцільна ковзанка, з під'їзду не можна вийти".

Керівник КП "ВУКГ" В. Корман зауважив, що на сьогодні практично всі дороги, які є автобусними маршрутами, чисті, зізнавшись при цьому, що "є деякі місця, де треба допрацювати". Також В. Корман додав: "30 двірників не зможуть забезпечити очистку всього міста". 

"Погода говорить про те, що треба більш якісно займатися благоустроєм",– наголосив міський голова.

На сьогодні заплановано зробити об'їзд Ніжина, щоб переконатися, чи на всіх вулицях встигли навести лад. 

Валентина Пильник
На центральному фото – тротуар між зупинками "Молодіжна" та "ЗОШ №9"